O projektu Summer House

Projekt Summer House vznikl s nápadem dokumentovat proces změny stávajícího rodinného domu a stavby nového podkroví v malé vesničce blízko jižních Čech. Projekt je pro stejné nadšence, kteří rádi tvoří a u manuální práce tak trochu odpočívají nebo prostě jen potřebují informace 🙂

Jmenuji se Lukáš Krása, je mi 34 let a píšu pro vás všechny tyhle články. Na stavbě spolupracuji prakticky s celou rodinou :-).

Moje práce je trochu někde jinde. Rád tvořím funkční weby, vytvářím zajímavý design ruku v ruce s mým oblíbeným marketingem. Moc rád cestuju a fotím. S fotkami a články se občas pochlubím na webu CestujSnadno.cz. Můžeme se také potkat na mém kurzu Pracovník grafického studia, který v Praze pravidelně školím. Chcete-li vědět více o mně, tak k tomu spíš využijte web Kraasa.cz 🙂

Co je cílem projektu?

Cílem je tvorba :-). Mám plány, které bych rád realizoval a postupně se tak i děje. Při realizaci se setkávám s problémy, na které dost často nacházím zajímavé řešení, které jsem na internetu nenašel. A právě to bych rád předal dál.

O jaký dům se jedná?

Dům je postavený v roce 1985 a postupně rekonstruovaný, spodní patro je z původního domu, který byl postaven o mnoho desítek let dříve. K domu patří i 2 garáže, obrovská původní stodola s hezkou zahradou ve svahu spolu s bazénem a ovocnými stromy.

Kontakt

Chcete spolupracovat nebo máte jen dotaz? Napište mi na luke@summerhouse.cz nebo na Messenger. Rád odpovím 🙂